Profesyonel Perde Yıkama Hizmetleri
Perde temizliğinde eğitimli personelimiz tarafından ücretsiz servisimiz ile ev ya da ofisinize gelerek perdelerinizi yerinden söker, makbuz karşılığında perdeleriniz teslim alınır.
Perde yıkama ve ütüleme işlemlerinden geçtikten yırtık, sökük,veya çalışmayan aksamları giderildikten sonra teslim edilmektedir.
Maksimum 3 gün içinde perdelerinizin profesyonel anlamda temizliği yapılarak yine ücretsiz servisimiz ile ev ya da ofisinize gelinerek montajı yapılır.
Maksimum 3 gün içinde perdelerinizin profesyonel anlamda temizliği yapılarak yine ücretsiz servisimiz ile ev ya da ofisinize gelinerek montajı yapılır.

Yorgan Yıkama

Yorgan Yıkama

Hem insan sağlığı açısından hem de görsel olarak yeni görüntüsünün bozulmaması için yorgan yıkama büyük öneme sahiptir. Fakat yorgan yıkama bireysel olarak evde yapılacak bir işlem değildir. Bu konuda mutlaka profesyonel destek almak gerekir. Nitekim özellikle farklı kir ve lekelerin tamamen arındırılması, renklerinin ayrıştırılması için özel bir anlayış içerisinde çalışmalar gerçekleştirilir.

Daha da önemlisi anti bakteriyel bir temizlik hizmeti gerçekleştirilerek; evlerde daha sağlıklı bir yaşam standardı oluşturulur. Bu sebepten dolayı süreci profesyonel bir anlayışla ele alarak, farklı marka ve modellere ait yorganlar için özel temizlik hizmeti sunmaktayız.

Özel Yorgan Yıkama Hizmeti

Yorgan yıkama farklı süreçlerle ele alınması gereken önemli bir işlemdir. Bu konuda yorganların boyutlarına özel olarak hazırlanmış yıkama makineleri üzerinden işlem yapılır. Bu makineler evdeki çamaşır makineleri benzer ancak boyut ve teknik özellikle açısından sanayi temizlik makineleri olarak geçmektedir. Bu işlem belirli bir süreç altında ele alınarak yapılır.

– Öncelikle eğer varsa yorgan üzerindeki toz veya kirler için ön temizleme işleminden geçirilir. Böylece makine temizliği anında çamur veya farklı lekeler yapışıp kalmaz.

  •  Eğer renk verme problemi söz konusuysa buna göre ayrıştırıcı kullanılmaktadır.
  •  Ardından yorganlar makinelere yerleştirilir; suretiyle özel programlama dahilinde temizlik sağlanır.
  •  Son olarak profesyonel bir anlayışla kurutma işlemi yapılır ve paketlenerek adrese ulaştırılır.

Tüm bu süreci profesyonel bir anlayışla ele alarak yorganlar için kusursuz bir temizlik hizmeti sağlamaktayız. Gerçekleştirdiğimiz çalışmalar dahilinde, farklı boyutlar ve özelliklerdeki yorganlarınızı, uzun bir süre tamamen sağlıklı bir şekilde anti bakteriyel özellikte kullanabilirsiniz.

Profesyonel Yatak Yıkama Hizmeti

Yataklar sağlık açısından her zaman steril ve hijyenik alması gereken en önemli eşyalardır. Ayrıca verimli ve keyifli bir uyku dönemi geçirebilmek için, yataklar her zaman temiz olmalıdır. Özellikle bakımsız bir yataktan kaynaklı birtakım hastalıklar söz konusu olabilmektedir. Alerji ve farklı enfeksiyonlar kirlenmiş olan yataklardan insanlara geçebilir.

Bu sebepten dolayı periyodik olarak yatak yıkama hizmet alınması büyük öneme sahiptir. Gözle görülmeyen bakteriler ve mikroorganizmalar için özel malzemeler ve yüksek teknolojiye sahip makineler ile çalışma gerçekleştirilir. Yerinde yapılan yatak yıkama hizmeti sonucunda, kuruma işlemi en fazla birkaç saat içerisinde tamamlanır. Böylece gece yatağınızı güven içerisinde ve rahatlıkla kullanabilirsiniz. Farklı mikroplar, bakteriler, böcekler ile birtakım mikroorganizmalar özel temizlik süreciyle yatak üzerinden tamamen arındırılır.

Güvenli Yatak ve Yorgan Temizlik Hizmeti

Hem yatak hem de yorganlar için profesyonel bir anlayışla sizlere en iyi temizlik hizmetini sağlamaktan gurur duyarız. Bu konuda tecrübe sahibi olan eğitimli çalışanlarımız, yorgan ve yataklarınızı tamamen steril hale getirmektedir. Özellikle bu iki eşya insan sağlığı açısından hijyenik olması konusunda çok önemlidir. Buna uygun olarak temizlik malzemeleri ve ekipmanlar, yüksek teknolojiye sahip makineler eşliğinde ele alınır. Daha sonra doğru kurutma işlemi ile beraber paketlenerek yorganlar adresinize getirirken; yataklar için ise yerinde temizlik desteği sağlanır.