Profesyonel Perde Yıkama Hizmetleri
Perde temizliğinde eğitimli personelimiz tarafından ücretsiz servisimiz ile ev ya da ofisinize gelerek perdelerinizi yerinden söker, makbuz karşılığında perdeleriniz teslim alınır.
Perde yıkama ve ütüleme işlemlerinden geçtikten yırtık, sökük,veya çalışmayan aksamları giderildikten sonra teslim edilmektedir.
Maksimum 3 gün içinde perdelerinizin profesyonel anlamda temizliği yapılarak yine ücretsiz servisimiz ile ev ya da ofisinize gelinerek montajı yapılır.
Maksimum 3 gün içinde perdelerinizin profesyonel anlamda temizliği yapılarak yine ücretsiz servisimiz ile ev ya da ofisinize gelinerek montajı yapılır.

Ümraniye Store Perde Yıkama

Ümraniye Store Perde Yıkama

Store perde, klasik perdeye göre daha zor temizlenen perde çeşididir. Çamaşır makinelerinde yıkanma özelliğine sahip olmaması, perdenin hijyeninin sağlamakta bazı sorunlar çıkartabiliyor. İşte bu nedenle bu perdeler için prfesyonel bir firmayla anlaşılmalı ve perdeler orada temiz koşullar altında yıkanmalıdır. Ümraniye store perde yıkama firmamız, perdelerinizi en güvenli şekilde yıkayarak, mükemmel bir hijyen sağlıyor

Özellikle toz, kirli hava ve farklı durumlar store perdelerin renklerini bir zaman sonra soluklaştırıyor. Soluklaşan perde zaman içinde yıpranıyor. Bu sorunlar store perdelerin, bulunduğu mekana şıklık katmak yerine, ortamı bozmasına neden oluyor. İşte bu durumda mutlaka profesyonel bir ekiple anlaşılmalı ve belli periyotlarla store perdeler yıkanmalıdır.

Yıkama İşlemlerini Nasıl Gerçekleştirirsiniz?

Zaman geçtikçe perde anlayışında değişimler meydana geliyor. İnsanların çoğu artık tercihlerini klasik perdeler yerine daha modern, şık duran, güzel görünümü olan perdelerden yana kullanıyor. Store perde bu alanda en çok tercih edilen perdeler arasında yer alıyor. Ev, ofis, iş yerinde tercih edilen bu store perdeler, kullanışı bakımından fark yaratabiliyor. Store perdeler görüntü güzelliğinin yanında, diğer perdelere oranla biraz daha erken kirleniyor.

umraniye perde yikama

Perdelerinizi Nasıl Yıkıyoruz?

Her şeyden önce bizim gayemiz, müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutmak. Bu çaba üzerine yaptığımız hizmetler neticesinde, bizi tercih eden değeri müşterilerimizin tamamı memnuniyet içerisinde kaldılar. Siz de dilerseniz, store perde yıkama firmamızı arayarak, anında bu kalite üzerine kurulu hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Sizler bizi aradıktan kısa bir süre sonra profesyonel ekibimiz kapınıza kadar gelerek, store perdelerinizi alıyor. Yılların verdiği çalışma tecrübesinin yanında temizlik hassasiyetimizi ekleyerek en uygun koşullarda yıkama işlemlerini başlatıyoruz. Perde yıkama konusunda oldukça donanım sahibi olan firmamız, teknolojik ürünlerinin yanında, profesyonel bir ekiple hizmetlerini gerçekleştiriyor.

Perdeleriniz İlk Aldığınız Gibi Parlak

Ümraniye perde yıkama firmamızın sizlere sunduğu hizmetler sonucunda, bize teslim ettiğiniz perdelerinizi ilk günkü temizlikleriyle teslim ediyoruz. Üstelik değerli zamanınızdan çalmadan bu işlemleri en kısa süre içerisinde hallediyoruz. Firmamızın her personeli zebra perde yıkama alanında profesyonel anlayışla hareket ettiğinden perdelerinize hiçbir zararın gelmesi söz konusu olmuyor. Hassasiyetlerinizi ön planda tutan ekibimizi tercih ederek, en kaliteli yıkama hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Siz İstediğini Zaman Arayın

Firma olarak temizlik faaliyetlerimize o kadar çok güveniyoruz ki bir daha ki yıkama esnasında bizi tercih edeceğinizden eminiz. Sizler, dilediğiniz zaman alanında kalitesini ispatlamış firmamızı arayarak, store perde yıkama hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Bizim İçin En Önemli Olan Sizsiniz

Perdelerinizi aldığımızda önceliğimiz siz oluyorsunuz. Bu doğrultudaki ilk amacımız, size olabilecek en kısa sürede perdelerinizi tertemiz bir şekilde teslim etmek. Bunun için profesyonel ekibimiz ve teknolojik donanımlarımızla çalışmalarımızı en iyi şekilde sürdürüyoruz. İşimize gösterdiğimiz hassasiyetimizin ne kadar yüksek olduğunu ve sizlere ne kadar değer verdiğimizi hemen bizi tercih edip anlayabilirsiniz.