Profesyonel Perde Yıkama Hizmetleri
Perde temizliğinde eğitimli personelimiz tarafından ücretsiz servisimiz ile ev ya da ofisinize gelerek perdelerinizi yerinden söker, makbuz karşılığında perdeleriniz teslim alınır.
Perde yıkama ve ütüleme işlemlerinden geçtikten yırtık, sökük,veya çalışmayan aksamları giderildikten sonra teslim edilmektedir.
Maksimum 3 gün içinde perdelerinizin profesyonel anlamda temizliği yapılarak yine ücretsiz servisimiz ile ev ya da ofisinize gelinerek montajı yapılır.
Maksimum 3 gün içinde perdelerinizin profesyonel anlamda temizliği yapılarak yine ücretsiz servisimiz ile ev ya da ofisinize gelinerek montajı yapılır.

Sultanbeyli Perde Yıkama

Sultanbeyli Stor Perde Yıkama

Perde yıkamak, bütün ev hanımları için kabustur. Pahalı deterjanlarla saatler süren yıkama işleminin başarısız olması, profesyonel perde yıkama işleminin önemini artırmıştır. Firmamız, yılların tecrübesine sahiptir. Perdenin kumaş yapısına özel temizlik maddeleri kullanarak sorunsuz bir şekilde perdelerinizi yıkıyor. Sultanbeyli stor perde yıkama işlemlerinde, güvenilir yöntemler tercih edilmektedir.

Evlere servis hizmeti sunan elemanlarımız, Sultanbeyli semtinin bütün mahallelerine servis hizmeti sunuyor. Adres arama problemi yaşamayan servisimiz, kısa zamanda adresinize ulaşıyor. Müşteri hizmetlerimiz adresinize en yakın aracı yönlendiriyor. Adresinize yakın servisimiz yoksa yeni servis aracımız sizin için yola çıkıyor. Ücretsiz servis hizmetimiz sayesinde stor perde yıkama işlemleri çok daha basit bir hale gelecektir.

Salon, mutfak, çocuk odası, yatak odası, bebek odası ve ofis kategorisinde üretilen bütün stor perdeleri sizler için temizlemeye devam ediyoruz. Hassas yüzey yapısına sahip bu ürünlerin temizliği profesyonellik ister. Firmamız, perdenizi yıpratmadan en güvenli yöntemleri tercih etmektedir. Deneyimli eleman kadromuz, problemsiz bir şekilde yıkama işlemini gerçekleştiriyor.

Stor Perde Temizleme İşlemlerinde Profesyonel Çözüm

Stor, tül, kumaş, zebra, rustik, tafta, japon, kadife, keten, ipek ve fon perde yıkama hizmeti sunuyoruz. Bütün bu perdeler için özel makinelerimiz mevcuttur. Yıkama işleminin ardından özel kurutma odalarımız son derece hijyeniktir. Yıkanan perdenin kurutulması işleminde özel yöntemler tercih edilmektedir. Özel makineler, kumaşa özel kimyasal maddeler ve özel odalarda kurutma işlemleri, profesyonel elemanlarımız tarafından gerçekleştiriliyor.

Firmamız, adresinize gelerek perdeyi yerinden çıkarmaktadır. Bu konuda deneyimli personelimiz, bütün perdeler sorunsuz bir şekilde yerinden çıkarabilmektedir. Söz konusu perde olduğu zaman firmamız tecrübesini konuşturmaktadır. Beyazlamayan ve temizlenmeyen perdelerinizi kısa sürede eski haline getiriyoruz. Beyaz perdelerinizin kar gibi beyaz olması için bizi aramanız yeterlidir. Kullanılan beyazlatıcı kimyasal maddeler, perdenin yapısına zarar vermemektedir.

sutanbeyli perde yıkama

Kadromuz Profesyonel Stor Perde Hizmeti Sunuyor

Evinize gelen ve perdeleri güvenli yöntemlerle yerinden çıkaran elamanlarımız, servis aracı ile fabrikanın yolunu tutuyor. Özel makinelerle ve kurutma işlemleriyle perdeleriniz kısa sürede temizleniyor. Bu konuda güvenilir çözüm seçenekleri sunan şirketimiz, günün her saatinde hizmet veriyor. Kış aylarında ve yaz aylarında, stor perde yıkama işlemlerinde her zaman için bizi tercih edebilirsiniz. Profesyonel elemanlarla kısa zamanda perdeler temizleniyor. Perdeleri evinizden alan ve yıkama işleminin ardından tekrar evinize getiren personelimiz, montaj işlemleri konusunda oldukça deneyimlidir.

Güvenilir Stor Perde Temizleme Yöntemlerimizi Tercih Edin

Evimizin en değerli eşyası olan perdeler, özel temizleme yöntemiyle temizlenmelidir. Amatör yöntemler etkili bir sonuç vermemektedir. Özellikle İstanbul perde yıkama işlemlerinde amatör yöntemler perdeye zarar verir. Stor perdelerin kenar kısımlarındaki iplikler çıkabilir. Bu durumda bütün emekleriniz boşa gider. Bu konuda güvenli yöntemleri ve profesyonel elemanları tercih eden şirketimizi tercih edebilirsiniz. Temizleme işlemini sorunsuz bir şekilde gerçekleştiren firmamız, stor modellerin yanı sıra diğer modeller konusunda da etkili çözüm seçenekleri sunuyor.