Profesyonel Perde Yıkama Hizmetleri
Perde temizliğinde eğitimli personelimiz tarafından ücretsiz servisimiz ile ev ya da ofisinize gelerek perdelerinizi yerinden söker, makbuz karşılığında perdeleriniz teslim alınır.
Perde yıkama ve ütüleme işlemlerinden geçtikten yırtık, sökük,veya çalışmayan aksamları giderildikten sonra teslim edilmektedir.
Maksimum 3 gün içinde perdelerinizin profesyonel anlamda temizliği yapılarak yine ücretsiz servisimiz ile ev ya da ofisinize gelinerek montajı yapılır.
Maksimum 3 gün içinde perdelerinizin profesyonel anlamda temizliği yapılarak yine ücretsiz servisimiz ile ev ya da ofisinize gelinerek montajı yapılır.

Sancaktepe Perde Yıkama

Sancaktepe Stor Perde Yıkama

Perdeleriniz evinizden alınarak yıkama ve kurutma işlemi yapılır. İşlemlerin sonunda da ücretsiz olarak montaj işlemine geçilir. İstanbul’un tüm bölgeleri hizmet sınırlarımız içerisindedir. Sancaktepe stor perde yıkama veya farklı bir semt için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Firmamızın uzman ekibi size hem en uygun fiyatı hem de kaliteli işçiliğini sunacaktır.

Stor perde yıkama işlemi oldukça detaylı ve önemli bir konudur. Çünkü stor perdelerin eşsiz bir temizliğe sahip olması isteniyorsa mutlaka özel ve temiz su kullanılmalıdır. Firmamız tüm stor perde temizliğinde bu hususa dikkat ederek yıkama işlemini yapmaktadır. Aynı şekilde de yıkaması yapılan perdeler kurutma odalarında doğru şekilde muhafaza edilmektedir.

Perde Temizliğinde Kaliteli İşçilik

İstanbul merkezli olarak faaliyet gösteren firmamız her türlü perde temizliği yapmaktadır. Özellikle stor perde yıkama konusu genellikle eziyet haline dönüşür. Bu aşamada en kaliteli hizmeti sunan firmamız teknolojik donanımıyla da ön plana çıkmaktadır.

Muhafazalı şekilde kurutma işleminden hemen sonra da paketleme işlemine geçilmektedir. Stor perdelerde paketleme işlemi de çok önemlidir. Çünkü yanlış paketlemele perdelerde kırılmalara ve yıpranmalara yol açabilir. Bu nedenle uzman ekibimiz profesyonel şekilde stor perdelerin hem temizlik hem de paketleme işlemini yapmaktadır.

Zebra Perde Hijyeni

Zebra perde yıkama işlemi için firmamızla iletişime geçerek ücretsiz olarak evinizden perdeleri aldırabilirsiniz. Profesyonel ekibimiz perdeleri sökme işleminin ardından markalama işlemine geçer. Zebra perdeler için en hijyenik yıkama koşulları sağlanmaktadır. Özellikle zebra perdeler 1 gece kolada bekletilir. Bu işlemin ardından ise perdeler kapalı alanda bol su ile koladan temizlenir.

Son işlemde ise perde şampuanı ile yıkama işlemi yapılır. Özel kurutma odalarında perdelerin doğru şekilde kuruması beklenir. Islak ve nemli kalan perdeler hijyen koşullarından oldukça uzak olacaktır. Bu nedenle en doğru şekilde hem yıkama hem de kurutma işlemi yapılır. Zebra perde yıkama işleminde kurutma aşaması geçildikten sonra ise paketleme işlemleri yapılır.

perde yıkama

Perde Yıkamada Teknolojik Gelişmeler

Firmamız perde yıkama işleminde en son teknolojik gelişmeleri yakından takip etmektedir. Özellikle perdelerde en iyi hijyeni sağlayacak gelişmeler firmamız açısından büyük önem taşır. Bu nedenle profesyonel ekibimiz en son teknolojiler ile perdelerinizde hijyeni sağlamaktadır.

Teknolojik donanıma sahip temizleme aletlerimiz her perde türü için kullanılmaktadır. Tül perde yıkama ya da zebra perde yıkama işlemlerinin tamamında bu teknolojik cihazlar tercih edilmektedir. Bu sayede perdeler daha hijyenik ve daha temiz olmaktadır. Aynı şekilde kurutma işlemlerinde ve kurutma odalarında da teknolojinin hızından ve işlevlerinden faydalanılır.

Perde Yıkamada Hızlı Sonuçlar

Firmamız müşteri memnuniyetini önemseyerek en hızlı şekilde perde yıkama işlemini tamamlamaktadır. Özellikle teknolojik cihazlarla yapılan perde yıkama işlemi daha kısa sürede hızlı sonuçlar vermektedir. Bu şekilde müşteriler de aldıkları hizmetten memnun kalmaktadır.

Firmamız ile iletişime geçen müşterilerimizin evlerinden gün içerisinde perdeleri alarak anında yıkama işlemin geçilir. Bu işlem ortalama perdenin durumuna da bağlı olarak 3 gün kadar sürebilmektedir. Çünkü sağlık açısından uygun koşullarda kurutma işlemi yapılması gerekir.