Profesyonel Perde Yıkama Hizmetleri
Perde temizliğinde eğitimli personelimiz tarafından ücretsiz servisimiz ile ev ya da ofisinize gelerek perdelerinizi yerinden söker, makbuz karşılığında perdeleriniz teslim alınır.
Perde yıkama ve ütüleme işlemlerinden geçtikten yırtık, sökük,veya çalışmayan aksamları giderildikten sonra teslim edilmektedir.
Maksimum 3 gün içinde perdelerinizin profesyonel anlamda temizliği yapılarak yine ücretsiz servisimiz ile ev ya da ofisinize gelinerek montajı yapılır.
Maksimum 3 gün içinde perdelerinizin profesyonel anlamda temizliği yapılarak yine ücretsiz servisimiz ile ev ya da ofisinize gelinerek montajı yapılır.

Perde Yıkama Çeşitleri

Ücretsiz Arama

0850 840 01 02

Müşteri Temsilcisi

0216 491 85 55

Mobil – WhatsApp

0535 841 57 64

Perde yıkama temizliğinin en dikkat edilmesi gereken alanlarından biridir.

Tüm perde temizliği çeşitleri için firmamızı arayabilirsiniz.

Stor Perde Temizliği

stor perde yıkama

Zümrüt Temizlik olarak her türden stor perdelerinizi büyük bir titizlik ve hijyenik olarak yıkamaktayız ve her stor perde için özel ve temiz su ile yıkama işlemi yapılmaktadır…

 Devam

Tül Perde Temizliği

tül perde yıkama

Tül perde temizliği fiyatları ile uygun çözümler sunan firmamız tül perdelerinizi ücretsiz servis araçlarımızla evinizden veya iş yerinizden alarak hijyenik ve sağlıklı bir ortamda…

 Devam 

Kumaş Perde Temizliği

kumaş perde yıkama

Kumaş perde temizliği hizmeti sunan firmalar arasında kendisine yakışan bir hizmet kalitesi ve teknolojik donanımıyla hizmet veren firmamız kumaş perde yıkama…

 Devam 

Zebra Perde Temizliği

zebra perde yıkama

Zümrüt Temizlik zebra perde temizliği konusunda istanbul’da 1.sınıf hizmet vermektedir zebra perde bildiği gibi yıkaması çok zahmetli ve uzun süren bir işlemden..

 Devam 

Rustik Perde Temizliği

rustik perde yıkama

Rustik Perde temizliği uzmanlık gerektiren özel bir işlemdir ve her perdenin kendi içerisinde yıkama yöntemleri bulunmaktadır. Bunlar uzmanlar tarafından iyi bilinir..

 Devam 

Keten Perde Temizliği

keten perde yıkama

Keten perde temizliği hizmeti sunan firmalar arasında kendisine yakışan bir hizmet kalitesi ve teknolojik donanımıyla hizmet veren firmamız keten perde yıkama..

 Devam 

Kadife Perde Temizliği

kadife perde yıkama

Kadife perdeler güneş ışığından ve soğuktan koruduğu için evlerimizde sıkça kullandığımız bir perde çeşididir. Kadife perde temizliği yumuşak dokusu ve içerisinde pamuk bulundurması…

 Devam

Tafta Perde Temizliği

tafta perde yıkama

Tafta Perde temizliği uzmanlık gerektiren özel bir işlemdir ve her perdenin kendi içerisinde yıkama yöntemleri bulunmaktadır. Bunlar uzmanlar tarafından iyi bilinir ve bu yönde yıkama teknikleri…

 Devam

Japon Perde Temizliği

japon perde temizliği

Japon perde temizlik hizmeti sunan firmalar arasında kendisine yakışan bir hizmet kalitesi ve teknolojik donanımla hizmet veren firmamız japon perde yıkama hizmetinin yanı sıra..

 Devam 

İpek Perde Temizliği

kadife perde yıkama

Zümrüt Temizlik de  yıkanacak olan İpek Perdelerinizin ücretsiz ekiplerimiz tarafından montajı yapılır. Yıkama talimatlarına uygun şekilde İpek Perdeleriniz DEFORME edilmeden yıkanır.

 Devam 

Fon Perde Temizliği

kadife perde yıkama

Fon perdeleriniz kuru temizleme veya sanayi tipi elmas kazanlı makinelerde zarar görmeden yıkanır. Kumaşın özelliğine göre temizlenir ve ekibimiz tarafından yerine montaj işlemi yapılır.

 Devam