Profesyonel Perde Yıkama Hizmetleri
Perde temizliğinde eğitimli personelimiz tarafından ücretsiz servisimiz ile ev ya da ofisinize gelerek perdelerinizi yerinden söker, makbuz karşılığında perdeleriniz teslim alınır.
Perde yıkama ve ütüleme işlemlerinden geçtikten yırtık, sökük,veya çalışmayan aksamları giderildikten sonra teslim edilmektedir.
Maksimum 3 gün içinde perdelerinizin profesyonel anlamda temizliği yapılarak yine ücretsiz servisimiz ile ev ya da ofisinize gelinerek montajı yapılır.
Maksimum 3 gün içinde perdelerinizin profesyonel anlamda temizliği yapılarak yine ücretsiz servisimiz ile ev ya da ofisinize gelinerek montajı yapılır.

Perde Yıkama Ücretleri

Perde Yıkama Ücretleri

Stor, jaluzi, zebra gibi perde çeşitleri son yıllarda tüm evlerin tercihi olmuştur. Yalnızca iş yerlerinde değil evlerde de baş köşeye geçtiği bilinen bir gerçektir. Bu perde çeşitlerinin her biri şık ve dekoratif bir güzellik oluşturmaktadır. Mekanın daha modern ve kullanılışlı olmasını sağlamaktadır. Ancak akıllara gelen ilk soru bu perdelerin temizliğidir. Bu noktada store perde yıkama işlemi kesinlikle profesyonel ellere bırakılmalıdır. Aksi taktirde perdeler yıpranıp, ilk günkü tazeliğini kaybetmektedir. Firmamız stor, jaluzi, zebra gibi perdelerin temizliğini itinayla yapmaktadır. Yıkama işlemi bittikten sonra kısa sürede adresinize teslim etmektedir.

Stor Perde Yıkama Ücretleri

Stor perdeler fabrikalarımızda son teknoloji ile üretilmiş makinelerde yıkanmaktadır. Yıkanma ve fırınlama aşması olmak üzere iki aşamadan geçmektedir. Makinelerin hassas perde ayarı mevcuttur Bu sebeple tek kat olan stor perdeniz yıpranmadan ilk günkü şıklığını koruyarak adresinize ulaştırılmaktadır.

Firmamız stor perde metrekaresini dikkate alarak fiyat hesaplamaktadır. Stor perdeler tek katlı perde çeşididir. Bu sebeple maliyeti de diğerlerine göre bir hayli azdır. Evinizde ya da ofisinizde yıkanmayı bekleyen stor perdelerinizi emin ellere teslim ediniz. Avantajlı fiyatlarla kaliteli hizmet garantisini adresinize kadar getiriyoruz.

Zebra Perde Yıkama Ücretleri

Evlerde ve ofislerde sıklıkla kullanılan perde çeşitlerinde biri de zebra perdelerdir. Zebra perde, iki katlı perde çeşididir. Ortamı güneşten koruma avantajı sağlayan zebra perde yıkama işlemi oldukça zordur. Bu sebeple güvenilir bir firma ile iletişime geçmekte fayda var. Firmamız bu anlamda avantajlı fiyatlarla profesyonel hizmet sunmaktadır.

Zebra perde fiyatları belirlenirken yine metrekare cinsinden hesaplama yapılmaktadır. Ancak zebra perdelerin iki kat olması ve temizliğinin daha zor olması dikkatleri çekmektedir. Çünkü bu durum stor perdeyle kıyaslandığında fiyatı iki katına çıkarmaktadır. Ancak firmamız bu noktada en avantajlı fiyatlarla hizmet sunmaktadır. Özellikle bahar ve yaz aylarında uygulamış olduğu özel indirimlerle müşteri memnuniyetini kazanıyoruz.

üsküar perde yıkama

Perde Yıkamada Avantajlı Seçenekler

Stor, zebra gibi perde çeşitlerinin yıkanma işlemi sırasında kullandığımız doğal şampuanlar sayesinde perdeler değerinden kaybetmiyor. Bu sebeple tüm ilçelerden talep görmekte ve olumlu yorumlarla karşılaşmaktayız. Ekibimiz ücretsiz servislerimizle adresinize kadar gelerek perdenizi teslim almaktadır. Yıkama işlemi bittikten sonra yine ücretsiz servislerimizle teslimat sağlıyoruz.

Ürünlerin bozulması ve ağarması söz konusu değildir. Ancak garanti kapsamındadır. Herhangi bir problemle karşılaşılması halinde zarar firmamız tarafından karşılanmaktadır. Ayrıca belli bir fiyatın üzerinde olan siparişler söz konusu olduğunda perdelerde bulunan arıza ve hasar tarafımızca giderilmektedir.

Firmamız perde yıkama ücretleri belirlenirken sökme ve montaj işlemlerini dahil etmemektedir. Bu işlemler firmamızın müşterileri için sunduğu özel bir hizmettir. Perde yıkama ücretlerinde minimum sipariş tutarı belirlemekteyiz. Bu tutarın altındaki siparişler için adresten teslim alınmamaktadır. Ödemeler nakit olarak banka hesabı üzerinden gerçekleştirilmektedir. Ürün en fazla 3 iş günü içinde adresinize ulaştırılmaktadır.