Profesyonel Perde Yıkama Hizmetleri
Perde temizliğinde eğitimli personelimiz tarafından ücretsiz servisimiz ile ev ya da ofisinize gelerek perdelerinizi yerinden söker, makbuz karşılığında perdeleriniz teslim alınır.
Perde yıkama ve ütüleme işlemlerinden geçtikten yırtık, sökük,veya çalışmayan aksamları giderildikten sonra teslim edilmektedir.
Maksimum 3 gün içinde perdelerinizin profesyonel anlamda temizliği yapılarak yine ücretsiz servisimiz ile ev ya da ofisinize gelinerek montajı yapılır.
Maksimum 3 gün içinde perdelerinizin profesyonel anlamda temizliği yapılarak yine ücretsiz servisimiz ile ev ya da ofisinize gelinerek montajı yapılır.

Servis Bölgeleri

Perde Yıkama Servis Bölgeleri

Perdelerinizi aldığımızda önceliğimiz siz oluyorsunuz. Bu doğrultudaki ilk amacımız, size olabilecek en kısa sürede perdelerinizi tertemiz bir şekilde teslim etmek. Bunun için profesyonel ekibimiz ve teknolojik donanımlarımızla çalışmalarımızı en iyi şekilde sürdürüyoruz. İşimize gösterdiğimiz hassasiyetimizin ne kadar yüksek olduğunu ve sizlere ne kadar değer verdiğimizi hemen bizi tercih edip anlayabilirsiniz.

Bu kapsamda özel teknolojik makinelerimiz güçlü vakum üzerinden hassas bir çalışma gerçekleştirir. Özel temizlik malzemeleri eşliğinde tüm bu çalışmalar eğitimli ve uzman çalışanlarımız dahilinde sağlanmaktadır. Böylece daha sağlıklı ve hijyenik olarak, uzun yıllar store perde çeşitlerinizi güvenle kullanabilirsiniz. Kurulduğumuz yıldan bu yana elde ettiğimiz sağlam referanslarla, perde yıkamacı olarak sizlere en iyi desteği sağlamaktan gurur duyarız.

 

Her konuda tam donanımlı ekipman ve ekibimiz dahilinde, bütün farklı perde çeşitleri için özel temizlik desteği sunmaktayız. Perdelerin marka ve modeline, kumaş yapısına ve boyutlarına bağlı olarak farklı temizlik süreçlerini ele alıyoruz. Aynı zamanda perdelerin teknik özellikleri de yine ayrıştırma konusunda sürece dahil edilir.