Profesyonel Perde Yıkama Hizmetleri
Perde temizliğinde eğitimli personelimiz tarafından ücretsiz servisimiz ile ev ya da ofisinize gelerek perdelerinizi yerinden söker, makbuz karşılığında perdeleriniz teslim alınır.
Perde yıkama ve ütüleme işlemlerinden geçtikten yırtık, sökük,veya çalışmayan aksamları giderildikten sonra teslim edilmektedir.
Maksimum 3 gün içinde perdelerinizin profesyonel anlamda temizliği yapılarak yine ücretsiz servisimiz ile ev ya da ofisinize gelinerek montajı yapılır.
Maksimum 3 gün içinde perdelerinizin profesyonel anlamda temizliği yapılarak yine ücretsiz servisimiz ile ev ya da ofisinize gelinerek montajı yapılır.

Pendik Perde Yıkama

Pendik Perde Yıkama Sayfasındasınız.

Perde Yıkama ciddi bir iştir. Ve biz bu konuda ülkemizin en iyileri arasında bulunmanın haklı gururunu yaşıyoruz. perdeler zaman içinde farklı sebeplerden dolayı yıpranıp hasar görebilir ve kirlenirler. Bölgesel bozulmalar, mekanik sorunları, renklerde bozulma yahut renk karışması (yanlış temizleme sonucu sık karşılaşılan bir sorundur bu gibi sorunları uzman ekibimizle son derece titiz çalışmalar ardından gidermekteyiz.

Stor perdeler ve diğer perdeler onarım gerektirdiklerinde mevcut hasarın giderilmesinde aslına uygunluk ve tıpatıp aynı malzemenin kullanılması işin kalitesini yansıtır.

Pendik perde yıkama konusunda Firmamız yıllara dayanan tecrübesi, işinde uzmanlaşmış kadrosuyla perdeyıkama ve stor perde yıkama dendiğinde güvenle çalacağınız ilk kapı olmanın gururunu yaşamaktadır.

Çalışmalarımızı büyük bir titizlikle ve müşteri memnuniyeti odaklı gerçekleştirmekteyiz. Pendik perde yıkama esnasında ilk işimiz bize emanet ettiğiniz perdenin uygun koşullarda yıkanarak mevcut kirlerinden arındırıp orijinal rengine döndürmek olur.

Perdelerde kirlenme sorunları en sık karşılaşılanlar arasındadır. Gerek yılların getirdiği yıpranma gerekse temizlik sırasında çamaşır suyu gibi kullanılmaması gereken maddelerin kullanılmış olması özellikle perdeleri yıpratır. Bunun dışında bölgesel çürüme ve yırtılmalar da onarım gerektiren hasarlardır.

Buna yol açan birçok farklı neden arasında perdenin güneşe maruz kalması, yanlış temizlik malzemesi kullanılması, perde üzerine dökülen maddelerden oluşan hasarlar, güvelerin veya evcil hayvanların verdikleri zararlar sayılabilir.

Pendik perde yıkama , bakım ve onarım işlerinizi güvenle yaptırabileceğiniz firmamız, size yılların tecrübesini, geçmişten gelen birikimle uzman arkadaşlarımız aracılığıyla sunmaktadır.

pendik perde yikama

 

Pendik Store Perde Yıkama

Firmamız tecrübesi ve yıkama alanındaki profesyonelliği ile Pendik store perde yıkama alanında öncü bir firmadır. Firmamız sizden aldığı perdeleri kendi özel alanlarında yıkadıktan sonra, kurutma odalarında işlemleri tamamlamaktadır.

Günümüzde perde çeşitleri klasik perdelerden, store perdelere doğru yol almaktadır. Hem konfor açısından hem görünüm bakımından oldukça etkili olan store perdeler, gittikçe çok daha yaygınlaşıyor. Ancak bu şık perdeler ister iş yerinde ister ev ortamında olsun, pis havanın etkisi, toz ve kir yüzünden belli bir süre sonra renk solukluğu yaşıyor. Bu durumda özen gösterdiğiniz bu store perdelerinizin, yıkama işlemlerini profesyonel firmalara bırakmanız gerekiyor. Pendik store perde olarak, sizlere; kaliteden ödün vermeden, özenle store perde yıkama hizmeti sağlıyoruz.

Pendik Store Perde Yıkama İşlemi

Perdeler yıkandığı zaman, en uygun deterjanlar ve perde fırçaları kullanılmalıdır. Firma olarak bizler size bu alanda en etkili ve gerekli yıkamayı temin ediyoruz. Store perdeler özenle ve dikkat edilecek şekilde yıkanmadıklarında, kendi eski görüntülerini kaybedebilirler. Bu sebeple store perdelerinizi yıkattığınız zaman hizmet veren firmaya dikkat etmelisiniz. Bizler Pendik perde yıkama firması olarak, güvenebileceğiniz, referanslı hizmetlerimizi sunmanın gururunu yaşıyoruz.

Pendik Store Perde Yıkayan Firmalar

Eğer sizler de store perdelerinizi yıkamaya karar verdiyseniz hemen bizimle iletişime geçebilir, profesyonel hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Pendik perde yıkama firmamız bu alanda verdiği hizmetlerle yıllardır, müşterilerinin güvenini kazanıyor.

Siz bizi tercih ettikten hemen sonra ev ya da iş yerinizde bulunan store perdeleriniz uzman kadromuz tarafından alınıyor. Daha sonra son teknoloji makinelerimiz ile perdeleriniz derinden temizlenerek, kurutma işlemine bırakılıyor. Temizleme konusunda oldukça hassas yapıda olan firmamızın profesyonel ekibi, perdelerinize en ufak bir zarar vermemektedir. Eğer anında bu güvenli hizmete ulaşmak istiyorsanız, bizi arayabilir çok uygun fiyatlarımızdan yararlanabilirsiniz.

Store Perdeler Nasıl Yıkanmalıdır?

Store perde, diğer klasik perdelere oranla farklı bir mekanizmaya sahip olduğu için çamaşır makinelerinde yıkanması mümkün değildir. Zamanla kirlenen store perdeler, yıkanmadığı zaman, kendi güzel görüntüsünü kaybedebilmektedir. Klasik çamaşır makinelerinde yıkanmayan store perdeler özel makinelerle temizlenebilirler. Firmamız store perdeleriniz için sizlere hem güvenli yıkama, hem kolay ulaşım imkanı sunuyor. İstediğiniz zaman firmamız ile iletişime geçip, dakikalar içerisinde hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Neden Biz?

Store perde, tıpkı diğer perdelerde olduğu gibi temizlik alanında özen isteyen bir perde çeşididir. Bu perde yıkama işlemini yapan kişilerin alanlarında uzman olmaları, perdelere zarar vermemeleri gerekmektedir. Aksi halde perdeleriniz hiç tahmin edemeyeceğiniz kadar zarara uğrayabilir, eski haline geri gelmeyebilirler. Bu nedenle bu perde çeşitlerini yıkayacak olan kişilerin, kesinlikle tecrübeli bir ekipten oluşması gerekmektedir.

Firmamız daha önce vermiş olduğu hizmetleriyle kullanıcılarının güvenini kazanmış, referans sahibi, uzman bir kadroyla sektörde öncüdür. Üstelik sadece store perde değil, zebra perde yıkama ve diğer perde yıkama hizmetleri alanlarında sektöründe ilk sıradadır.. Eğer sizler de perde yıkama işlemlerinizi yaptırmak için kaliteden ödün vermek istemiyorsanız, bizimle iletişime geçebilirsiniz.