Profesyonel Perde Yıkama Hizmetleri
Perde temizliğinde eğitimli personelimiz tarafından ücretsiz servisimiz ile ev ya da ofisinize gelerek perdelerinizi yerinden söker, makbuz karşılığında perdeleriniz teslim alınır.
Perde yıkama ve ütüleme işlemlerinden geçtikten yırtık, sökük,veya çalışmayan aksamları giderildikten sonra teslim edilmektedir.
Maksimum 3 gün içinde perdelerinizin profesyonel anlamda temizliği yapılarak yine ücretsiz servisimiz ile ev ya da ofisinize gelinerek montajı yapılır.
Maksimum 3 gün içinde perdelerinizin profesyonel anlamda temizliği yapılarak yine ücretsiz servisimiz ile ev ya da ofisinize gelinerek montajı yapılır.

Maltepe Perde Yıkama

Maltepe Stor Perde Yıkama

Evlerde büyük öneme sahip olan perdeler firmamız tarafından profesyonel nitelikte yıkanmaktadır. Özellikle stor perde temizliği kullanıcılarını bir hayli düşündürmektedir. Perde amatörce yıkandığı taktirde zamanla eski niteliğini yitirmektedir. Bu durumu önlemek adına Maltepe stor perde yıkama firması olarak İstanbul’un tüm ilçelerine hizmet veriyoruz. Evinize gelerek stor perdenizi söken ekibimiz, teslimat aşamasında montaj işlemini de gerçekleştirmektedir.

Maltepe Stor Perde Temizliği

Maltepe merkezli hizmet veren firmamız İstanbul’un tüm ilçelerine yetişmektedir. Kaliteli ve güvenilir hizmet sunan İstanbul perde yıkama, sizi yormadan işini tamamlıyor. Perdenin sökülüp tekrar montaj edilmesi noktasında profesyonel hizmet veriyoruz. Montaj aşamasında perde herhangi bir zarar görmemektedir. Yıpranma ya da yırtılıp sökülme ihtimali neredeyse yoktur.

Stor perdeler fabrikalarımızda yıkanmaktadır. Hassas perde yıkama makineleri ile yıkama işlemi gerçekleştirilmektedir. Daha sonra buhar yardımıyla ilk günkü görünüme kavuşmaktadır. Paketlendikten sonra teslimata hazır hale getirilen perdeler, ulaşım ekibimiz tarafınca en kısa sürede adresinize ulaştırılmaktadır. Perde yıkama işlemi için teminat veriyoruz. Firmamızdan kaynaklı herhangi bir şikayetiniz olduğu taktirde hemen bize ulaşabilirsiniz.

Perde Temizliğinde Kalite ve Özveri

Stor perde temizleme konusunda özel deterjanlar kullanıyoruz. Her perde çeşidi için farklı deterjan çeşitlerimiz mevcuttur. Kullandığımız deterjanlar kimyasal madde içermez. Tamamen doğal ve zararsız niteliklerdedir. Fabrikalarımızda perde yıkama makinelerimiz, hassas programa sahiptir. Ekibimiz, ayarlanabilir olan makinelerimizde perde çeşidine uygun hassas yıkama yöntemini kullanmaktadır. Kuruyan perdeler paketlenip belirtilen adrese ulaştırılmaktadır.

Firmamız tüm perde çeşitlerini özveri ile yıkamaktadır. Gerçekleştirdiği yıkama işlemlerini büyük bir özveriyle gerçekleştirmektedir. Evlerde, ofislerde ya da kamu binalarında bulunan perdeleri kısa sürede tertemiz yaparak adrese teslim etmekteyiz. Montaj ve sökme gibi ekstra işlemler tarafımızdan ücretsiz olarak yapılmaktadır. Böylece evinizde takma ve sökme zahmetinden kurtulmanın huzurunu yaşayabilirsiniz.

maltepe perde yıkama

Stor Perde Teslimat Süresi Ne Kadardır?

Stor perdeler evlerin ve ofislerin standart perde çeşitlerinden biridir. Temizliği ise sanıldığı kadar kolay değildir. Evde yere yatırarak temizleme işlemi zamanla perdenin yıpranmasına ve hasar görmesine sebep olmaktadır. Bu durumu ortadan kaldırmak adına profesyonel bir firmadan yardım almak çok daha faydalı olacaktır. Bu konuda firmamızın kaliteli ve profesyonel ekibinden destek almak isteyenler bizimle iletişime geçebilirler.

Stor perde teslim alma, yıkama ve teslimat olmak üzere üç aşamadan geçmektedir. Firmamızın teslim etme süresi yoğunluğa göre değişmektedir. Özellikle yaz ve bahar aylarında temizlik zamanı olması sebebiyle teslimat daha çok zaman alır. Ancak en fazla 3 iş günü içinde teslim edilmektedir. Yoğunluğun az olduğu zamanlarda ertesi gün montaj için gelinmektedir.

Stor Perde Temizliği Ücretleri

Stor perde temizliği noktasında firmamız metrekareye göre ücret belirlemektedir. Zebra perdeler iki katlı perde çeşididir. Bu sebeple ücret otomatik olarak iki katına yükselmektedir. Ancak stor perdenin tek katlı olması sebebiyle böyle bir ücret belirlenmez. Belli bir metrekarenin üzerinde verilen perdeler için ücretsiz olarak arıza tamiri de yapıyoruz. Perde yıkama konusunda tüm perde çeşitlerine göre metrekare ücretlerimiz için firmamıza ulaşabilirsiniz.