Profesyonel Perde Yıkama Hizmetleri
Perde temizliğinde eğitimli personelimiz tarafından ücretsiz servisimiz ile ev ya da ofisinize gelerek perdelerinizi yerinden söker, makbuz karşılığında perdeleriniz teslim alınır.
Perde yıkama ve ütüleme işlemlerinden geçtikten yırtık, sökük,veya çalışmayan aksamları giderildikten sonra teslim edilmektedir.
Maksimum 3 gün içinde perdelerinizin profesyonel anlamda temizliği yapılarak yine ücretsiz servisimiz ile ev ya da ofisinize gelinerek montajı yapılır.
Maksimum 3 gün içinde perdelerinizin profesyonel anlamda temizliği yapılarak yine ücretsiz servisimiz ile ev ya da ofisinize gelinerek montajı yapılır.

Koltuk Yıkama

Koltuk Yıkama

Yaşam standartlarını evlerde daima yukarıda tutabilmek için sağlık her şeyden önemlidir. Özellikle halı ile farklı koltuk takımlarının hijyenik bir yapıya sahip olması gerekir. Bu konuda profesyonel koltuk yıkama hizmet için doğru yerdesiniz. Marka ve modeline bağlı olarak, değişik kumaş yapıları üzerinden koltuklarınız için özel temizlik desteği sağlamaktayız.

Yerinde gerçekleştirdiğimiz hizmetimiz, bu konuda tecrübeye sahibi olan uzman kadromuz ile ele alınır. Sürece dahil edilen farklı şampuan ve diğer temizlik malzemeleri, yüksek bir vakum gücüne sahip makinelerimizle bir araya getirilir. Böylece belirli bir aşama altında, profesyonel plan ve program dahilinde yıkama çalışmaları sağlanmaktadır.

Koltuk Yıkama İçin Profesyonel Hizmet Alınması Gerekir

Kaliteli bir hizmet çatısı altında süreci ele aldığımız koltuk temizleme hizmeti konusunda, dilediğiniz zaman bizimle iletişim kurabilirsiniz. Özellikle bireysel olarak gerçekleştirilen temizlik, koltuklarda istenmeyen problemler ortaya çıkarabilmektedir. Kalitesiz ve yanlış malzemelerle elle koltukların silinmesi, farklı kir, leke ve çamurların koltuğun içerisindeki süngerlere kadar inmesine neden olur.

İlk başlarda temiz gibi bir görüntü verse dahi, zaman içerisinde bu kir ve çamurlar kusma yaparlar. Böylece koltuklar hem çok daha kirli bir görünüm içerisine girer hem de kumaş çürümeye başlar. Bu da doğal olarak koltuğun tamamen solmasına ve çok eskimiş bir görünüm ortaya çıkarmasına sebebiyet verir. Bu yüzden mutlaka profesyonel süreç dahilinde temizlik hizmeti alınması önemlidir.

koltuk yıkama

Sağlıklı Bir Yaşam İçin Kusursuz Koltuk Temizliği

Görsel etkinin yanı sıra özellikle sağlık açısından, koltukların her zaman temiz kalması gerekir. Zira gün içerisinde birebir temas edilen koltuklar, doğru şekilde temizlenmediği zaman, içerisindeki gözle görülmeyen bakteriler ve mikroorganizmalar zarar teşkil etmektedir. Her türlü koltuk ve çekyat çeşitleri konusunda, firmamız özel temizlik malzemeleri ve teknolojik makineler eşliğinde, kusursuz bir hizmet sunuyor.

Böylece gözle görülmeyen tüm mikroorganizmalar ve bakteriler, koltuklar üzerinden köşe bucak tamamen arındırılır. Randevu sistemi üzerinden gerçekleştirdiğimiz hizmet çatısı altında; söz verdiğimiz zaman içerisinde adresinize geliyor ve koltuk yıkama temizliğini tamamlıyoruz. Sağlıklı bir yaşam elde etmek; koltukların tertemiz kokması ve güzel bir görünüm vermesi adına bizimle hemen irtibat kurabilirsiniz.

Aşamalı Şekilde Koltuk Yıkama Hizmeti

Profesyonel bir hizmet çatısı altında gerçekleştirdiğimiz koltuk temizleme hizmetini, belirli aşamalarla ele alarak doğru süreç içerisinde tamamlamaktayız.

  •  Öncelikle koltuklar üzerindeki leke ve kirlerin tamamen çıkarılmasına olanak tanıyoruz. Böylece daha sonraki detaylı temizleme noktasında bu kir ve lekeler koltuklara yapışmaz.
  •  Daha sonra özel şampuan ve diğer temizlik malzemeleri ile birlikte, püskürtmeli makinelerimizle bol köpüklü şekilde koltukları köşe bucak temizlemekteyiz.
  •  Aynı süreç dahilinde sağlam bir vakum gücüne sahip makinelerle koltukları kurutuyoruz.
  •  Ardından özel kokular kullanarak uzun bir süre koltuklarınızın tertemiz kalmasına fırsat varken; mis gibi kokmasına da olanak vermekteyiz.

Tüm bu profesyonel süreç için tek yapmanız gereken bizi aramak ve randevu almaktır.

0850 840 01 02