Profesyonel Perde Yıkama Hizmetleri
Perde temizliğinde eğitimli personelimiz tarafından ücretsiz servisimiz ile ev ya da ofisinize gelerek perdelerinizi yerinden söker, makbuz karşılığında perdeleriniz teslim alınır.
Perde yıkama ve ütüleme işlemlerinden geçtikten yırtık, sökük,veya çalışmayan aksamları giderildikten sonra teslim edilmektedir.
Maksimum 3 gün içinde perdelerinizin profesyonel anlamda temizliği yapılarak yine ücretsiz servisimiz ile ev ya da ofisinize gelinerek montajı yapılır.
Maksimum 3 gün içinde perdelerinizin profesyonel anlamda temizliği yapılarak yine ücretsiz servisimiz ile ev ya da ofisinize gelinerek montajı yapılır.

Kartal Perde Yıkama

Kartal Stor Perde Yıkama

Her türlü Kartal store perde yıkama hizmetini ele aldığımız firmamız bünyesinde, perdelerinizin sağlıklı ve hijyenik şekilde kullanılmasına olanak tanımaktayız. Ücretsiz servis üzerinden adresinizden aldığımız perdelerinizi, özel fabrika alanımıza götürerek aşamalı bir temizlikten geçirmekteyiz. Kumaş türüne bağlı olarak perde ayrımını numaralandırma üzerinden yaptıktan sonra, plan ve program dahilinde temizlik çalışmasını yürütüyoruz.

Ev ve iş yerlerinde farklı özelliklere sahip olan perdeler her zaman temiz görülmelidir. Özellikle son dönemlerde yoğun olarak değerlendirilen store perde çeşitleri için, temizlik konusunda mutlaka profesyonel hizmet alınmalıdır. Mekanik sistemi, polyester iplik tasarım kısmı ve farklı malzeme yapısı nedeniyle, özel temizlikten geçmesi gerekir. Aksi takdirde özelliklerini yitirebilir ve kötü bir görünüm ortaya çıkarabilir.

kartal perde yikama

Güvenilir Ve Kaliteli Perde Yıkamacı

Bütün süreci profesyonel bir hizmet anlayış üzerinden eşe aldığımız stor perde yıkama için, uygun deterjanlarla çalışma yürütmekteyiz. Özellikle herhangi bir deforme yaşanmaması adına çözüm odaklı teknolojik makinelerimizi, farklı temizlik malzemeleriyle bir araya getiriyoruz. Öncelikle perdeler üzerindeki tüm kir ile tozları tamamen arındırdıktan sonra, detaylı temizlik sürecine girmekteyiz.

Bu kapsamda özel teknolojik makinelerimiz güçlü vakum üzerinden hassas bir çalışma gerçekleştirir. Özel temizlik malzemeleri eşliğinde tüm bu çalışmalar eğitimli ve uzman çalışanlarımız dahilinde sağlanmaktadır. Böylece daha sağlıklı ve hijyenik olarak, uzun yıllar store perde çeşitlerinizi güvenle kullanabilirsiniz. Kurulduğumuz yıldan bu yana elde ettiğimiz sağlam referanslarla, perde yıkamacı olarak sizlere en iyi desteği sağlamaktan gurur duyarız.

Tül Perdeler İçin Özel Yıkama Hizmeti

Store veya zebra perde seçeneklerinin yanı sıra, tül perdeler için özel temizlik desteğini sizlere sunuyoruz. Özellikle evlerde kadınların korkulu rüyası olan tül perde sararması, çoğu zaman oldukça kötü bir görünüm ortaya çıkarır. Evde yapılacak temizlik ise tam olarak perdelerin gerçek temiz görüntüsüne ulaşmasına imkan vermez.

Mutlaka bu konuda zorlu lekeleri çıkaracak, perdenin kumaş yapısına zarar vermeden istenilen görüntüyü yakalamasına olanak tanıyacak ürünler kullanılmalıdır. Ve bu ürünler için doğru çalışma altında sağlanması gerekir. Süreci titiz bir çalışma altında ele aldığımız tül perde yıkama hizmeti konusunda, perdelerinizi ilk aldığınız gün kadar yeni ve temiz şekilde kullanmanıza fırsat tanımaktayız.

Bugün Farklı Perde Modelleri İçin Uygun Fiyatlı Temizlik Hizmeti

Her konuda tam donanımlı ekipman ve ekibimiz dahilinde, bütün farklı perde çeşitleri için özel temizlik desteği sunmaktayız. Perdelerin marka ve modeline, kumaş yapısına ve boyutlarına bağlı olarak farklı temizlik süreçlerini ele alıyoruz. Aynı zamanda perdelerin teknik özellikleri de yine ayrıştırma konusunda sürece dahil edilir.

Böylece perdeler farklı plan ve program eşliğinde ele alınır; değişik malzeme çeşitleri ve makineler ile temizlik sağlanır. Bütün temizlik sürecinin sona ermesinin ardından, özel kurutma işlemine geçiyoruz ve paketleme ile perdeleri adresinize ulaştırıyoruz. Söz verdiğimiz zaman içerisinde perdeleri sizlere sunarken; üstelik bu işlemi periyodik almanız için çok uygun fiyatlar sağlıyoruz.