Profesyonel Perde Yıkama Hizmetleri
Perde temizliğinde eğitimli personelimiz tarafından ücretsiz servisimiz ile ev ya da ofisinize gelerek perdelerinizi yerinden söker, makbuz karşılığında perdeleriniz teslim alınır.
Perde yıkama ve ütüleme işlemlerinden geçtikten yırtık, sökük,veya çalışmayan aksamları giderildikten sonra teslim edilmektedir.
Maksimum 3 gün içinde perdelerinizin profesyonel anlamda temizliği yapılarak yine ücretsiz servisimiz ile ev ya da ofisinize gelinerek montajı yapılır.
Maksimum 3 gün içinde perdelerinizin profesyonel anlamda temizliği yapılarak yine ücretsiz servisimiz ile ev ya da ofisinize gelinerek montajı yapılır.

Halı Yıkama

Halı Yıkama

Yaşam koşullarının iyileşmesi ve değişmesi ile evde halı yıkamak imkansız hale gelmektedir. Halı yıkama işlemi için firmamıza başvuranlara bir fiyat bilgisi verebilmek için halının kaç metre olduğu ve halının dokusu bilgileri gereklidir. Standart bir halı yıkama tekniği kullanılmamakta, her halı için o halıya uygun bir yıkama tekniği tercih edilmektedir. Halılara asla halı yıkama işlemi esnasında zarar verilmemektedir.

Çalışan kadınları rahata erdiren bir hizmet olan halı yıkama, çalışan kadınların sorumluluklarını en aza indirmektedir. Kuşkuya yer bırakmayacak şekilde iyi yıkanan halılar, müşterilerimizin evlerine kadar teslim edilmektedir. Çok çabuk kirlenen halılar, artık firmamız sayesinde bir dert olmaktan çıkmaktadır. Doğru temizleme tekniği ve ürünü seçilmekte, halıya zarar vermeden yıkama işlemi sonlandırılmaktadır.

Kaliteli Halı Yıkama Yöntemleri

Kir ve tozdan arındırılan halıların yapısı bozulmamaktadır. Özel yöntemler kullanılarak halı temizleme yapılmakta ve müşteriye teslim edilmektedir. Profesyonelce temizlenen halıların temizliği zararlı kimyasallar ile değil, doğal olan temizlik ürünleri ile yapılmaktadır. Hijyen kurallarına önem veren, güvenilir firmamız hiçbir müşteriye mağduriyet yaşatmamaktadır.

Firmamız tarafından yıkanan halılar, evlerde daha sağlıklı bir şekilde kullanılmaktadır. Kaliteli çalışma prensiplerinden ayrılmayan firmamız, vakti olmayan çalışan kadınlar için hizmet vermektedir. Çok fazla kullanılmasından dolayı çok fazla kirlenen halılar, rengi ve modeline zarar vermeyecek yöntemler ile yıkanmaktadır. Yıkamayı insan eli ile yapmak zor olduğu kadar yeteri kadar temizlenememesine neden olmaktadır.

halı yıkama

Halı Yıkamada Kullanılan Doğal Temizlik Ürünleri

Halılarda oluşan kir ve kokuların tamamen ortadan kaybolması için doğal halı yıkama deterjanları kullanılmaktadır. Halılarını firmamıza yıkatanlar, yıkama işlemi sona erip halılarına kavuştuktan sonra eski halıların bu kadar yeni ve göz alıcı durmasına şaşırmaktadır. Bakterilerden arındırılan halılar, eve farklı bir hava kazandırmaktadır.

Halıların temiz, parlak ve hijyenik gözükmesi için halılar en az yılda 2 defa yıkatılmalıdır. Firmamız halı yıkama işlemini son teknoloji ürünü olan makinelerde yapmaktadır. El değmeden özel makineler için yıkanan halılar, kısa sürede kullanıma hazır hale gelmektedir. Talepler doğrultusunda müşterinin evinden yıkanması için alınan halılar, yıkama işleminden sonra servis araçları ile müşterinin evine geri bırakılmaktadır.

Profesyonel Halı Yıkama Aşamaları

Müşterinin evinden alınarak fabrikaya getirilen halılar, birtakım kontrollerden geçirilmektedir. Yıkama işlemine başlamadan önce halılar vakumlu süpürge ile süpürülmektedir. Halılar, toz ve kalıntılardan arındırılmakta ve makinelerin içerisine yerleştirilmektedir. Makineden çıkarılan halıların durulanması bol su ile gerçekleştirilmektedir. Deterjan kalıntısı kalmayacak şekilde durulanan halılar, sıkma makinelerinde kurutulmaya bırakılmaktadır.

Yıkama aşaması sona erdikten sonra halıda leke kalıp kalmadığı kontrol edilmekte, eğer leke varsa leke çıkartıcı ürünler kullanılmaktadır. Uzman kadro tarafından gerçekleştirilen yıkama ve kontrol işlemi, kaliteli bir süreç içerisinde gerçekleşmektedir. Halı yıkama fiyatını etkileyen ilk kriter halının dokusudur. Müşterilerimize uygun fiyat seçenekleri sunulmakta ve müşteri memnuniyeti 0 olarak sağlanmaktadır.