Profesyonel Perde Yıkama Hizmetleri
Perde temizliğinde eğitimli personelimiz tarafından ücretsiz servisimiz ile ev ya da ofisinize gelerek perdelerinizi yerinden söker, makbuz karşılığında perdeleriniz teslim alınır.
Perde yıkama ve ütüleme işlemlerinden geçtikten yırtık, sökük,veya çalışmayan aksamları giderildikten sonra teslim edilmektedir.
Maksimum 3 gün içinde perdelerinizin profesyonel anlamda temizliği yapılarak yine ücretsiz servisimiz ile ev ya da ofisinize gelinerek montajı yapılır.
Maksimum 3 gün içinde perdelerinizin profesyonel anlamda temizliği yapılarak yine ücretsiz servisimiz ile ev ya da ofisinize gelinerek montajı yapılır.

Hakkımızda

Perde yıkamada yılların verdiği tecrübe ile hizmetinizdeyiz. 

perde yıkama hakkındaZümrüt Perde Yıkama olarak sizlere kalitenin en iyisini vermeye çalışmaktayız bu sebepten dolayı da ücretsiz servis imkanlarımız ve tüm Anadolu yakasının tüm ilçelerinde bayilerimizin içinde bulunduğu araçlar ile 7/24 perde toplama ve dağıtımı gibi işlemleri ücretsiz olarak yapmaktayız. 

Perde yıkama fabrikamız içinde bulunan perdelerin birbirinden özel yıkama işlemi gerçekleştirilecek malzemelerin tamamı bitkisel şampuanlar ile yıkanmaktadır. Hangi cins perde olursa olsun o cins perdeye uygun olarak şampuan bizde bulunmaktadır. 

Kalite ve kontrol ne yapar ? Kalite Kontrol personelimiz sürekli yıkanan kuruyan işlemlerden geçen perdelerinize son rütuşları yapıyorlar. Eğer perdeniz kalite ve kontrol ekipleri tarafından yetersiz bulunursa tekrar tekrar yıkanır. Koku ve parfüm işlemleri de aynı şekilde bu bölümde yapılmaktadır.

Servis bölümünden önceki işlemdir bu aslında. Sonunda ise paketleme işlemi yapılır perdenizi güzelce paketleyip sıraya koyarlar ve servisler perdenizi size teslim edilmek üzere gönderilir.

Kurutma odaları perde yıkama firmalarına şart oldu artık. Kimisi sokakta kimisi kapalı alanda kimisi dükkanda kimisi ipte kurutuyorlar. 

Bizimki has ve has fabrika içinde bulunan tamamen doğal şartlar altında yapılmış kurutma odasıdır. Bu şekilde perdeleriniz daha hızlı ve daha aktif bir şekilde kuruyor. Buda size ve bize zaman kazandırıyor.