Profesyonel Perde Yıkama Hizmetleri
Perde temizliğinde eğitimli personelimiz tarafından ücretsiz servisimiz ile ev ya da ofisinize gelerek perdelerinizi yerinden söker, makbuz karşılığında perdeleriniz teslim alınır.
Perde yıkama ve ütüleme işlemlerinden geçtikten yırtık, sökük,veya çalışmayan aksamları giderildikten sonra teslim edilmektedir.
Maksimum 3 gün içinde perdelerinizin profesyonel anlamda temizliği yapılarak yine ücretsiz servisimiz ile ev ya da ofisinize gelinerek montajı yapılır.
Maksimum 3 gün içinde perdelerinizin profesyonel anlamda temizliği yapılarak yine ücretsiz servisimiz ile ev ya da ofisinize gelinerek montajı yapılır.

Çekmeköy Perde Yıkama

Çekmeköy Stor Perde Yıkama

Perdelerin cinsine ve türüne bağlı olarak yıkama süreci, usulüne uygun şekilde ele alınması gerekmektedir. Böylece yapılan periyodik yıkama sayesinde, yaşam alanları çok daha sağlıklı ve kaliteli bir standarda kavuşabilir. Ayrıca profesyonel yıkama süreci dahilinde perdelerin zarar görmesi de engellenmiş olur. Mekanik sistemler üzerinden çalışan stor ve zebra perdeler, günümüzde oldukça fazla değerlendiriliyor.

Hem evlerde hem de iş yerlerinde pratik kullanım sağlaması ve şık bir görünüm sunması, tercih sebepleri arasında yer almaktadır. Ancak bu perdeler için doğru temizlik konusunda mutlaka profesyonel yardım alınması gerekmektedir. Özellikle bu perdeler üzerinde zaman içerisinde biriken toz ve is, insan sağlığını tehdit edici bir boyuta çıkabilmektedir. Bu sebepten dolayı firmamız bünyesinde çekmeköy stor perde yıkama hizmetini, kusursuz bir hizmet altında elde edebilirsiniz.

Stor Perde Yıkama Konusunda Ele Alınması Gereken Unsurlar

Hem stor hem de zebra perde çeşitleri için ele alınacak temizlik hizmeti için birtakım unsurlara dikkat etmek gerekmektedir. Özellikle bu perdelerin farklı kısımları polyester üzerinden hazırlandığından dolayı, tül veya kumaş temizliğinden bağımsız olarak işlemin yapılması gerekmektedir. Öncelikle mutlaka üzerindeki toz ve kirlerin atılması için özel sünger malzemelerin kullanılması önemlidir. Daha sonra gelişmiş teknolojik yapıya sahip makineler ve ekipmanlar sürece dahil edilir.

Bu konuda uzman kadromuz, perde yıkama sürecini profesyonel bir hizmet çatısı altında ele alıyor; doğru aşamalarla perdelerinizi ilk günkü gibi tertemiz hale getiriyor. Perdelerde en ufak bir zarar oluşmadan, aldığınız gün kadar sağlıklı şekilde farklı mekanlarda güvenle kullanabilirsiniz.

Doğru Bir Sürece Altında Stor Perde Yıkama Hizmeti

Stor perde çeşitleri için temizlik, tül ve kumaş perdelerindeki temizliğe benzemez. Mutlaka malzeme yapısına ve içeriğindeki özelliklere bağlı olarak değişik çözümler altında temizlik yapılmalıdır. Bireysel olarak yapılacak yanlış temizlik, perdenizin çok daha kötü bir görünüm ortaya çıkarmasına neden olabilir.

Ayrıca pratik ve kolay kullanım kısımlarında da hasar oluşturabilirsiniz. O yüzden mutlaka stor perde yıkama süreci profesyonel bir hizmet etkisi altında ele alınmalı; uzman bir kadro ile gerçekleştirilmelidir. Özel fabrikalarımızda aşamalı bir süreçten geçirdiğimiz perdelerinizi, söz verdiğimiz zaman içerisinde adresinize ulaştırmaktayız.

Stor ve Zebra Perdeler İçin Profesyonel Temizlik Sürece

Bu perde çeşitleri özellikle malzeme yapısı ve mekanik kısımları açısından değişkenlik göstermektedir. Diğer perdelere göre temizlikleri çok daha detaylı bir şekilde ele alması gerekir. Hassas bir yapıda olduklarından dolayı süreci doğru işlemeli, uzman kadro ile doğru ekipmanlar eşliğinde temizlik yapılmalıdır. Öncelikle üzerindeki farklı toz ve kir alınmalıdır. Ardından özel temizlik makineleri teknolojik yapılarıyla, perdelerin kaliteli bir süreç altında temizlenmesi gerekir. Daha sonra da özel kurutma sistemlerinin ardından paketleme işlemi yapılmalıdır.

Bütün bu süreci profesyonel bir hizmet altında gerçekleştiriyor; söz verdiğimiz zaman içerisinde perdelerinizi adresinize ulaştırıyoruz. Üstelik oldukça uygun fiyatlarla, stor ve zebra perdeleriniz için periyodik temizliği bizden elde edebilirsiniz.