Profesyonel Perde Yıkama Hizmetleri
Perde temizliğinde eğitimli personelimiz tarafından ücretsiz servisimiz ile ev ya da ofisinize gelerek perdelerinizi yerinden söker, makbuz karşılığında perdeleriniz teslim alınır.
Perde yıkama ve ütüleme işlemlerinden geçtikten yırtık, sökük,veya çalışmayan aksamları giderildikten sonra teslim edilmektedir.
Maksimum 3 gün içinde perdelerinizin profesyonel anlamda temizliği yapılarak yine ücretsiz servisimiz ile ev ya da ofisinize gelinerek montajı yapılır.
Maksimum 3 gün içinde perdelerinizin profesyonel anlamda temizliği yapılarak yine ücretsiz servisimiz ile ev ya da ofisinize gelinerek montajı yapılır.

Beykoz Perde Yıkama

Beykoz Stor Perde Yıkama

Firmamız bünyesinde sizlere bu konuda her türlü olanağı sağlayarak, profesyonel beykoz stor perde yıkama hizmetini sunmaktan gurur duyarız. Çalışmalarımız dahilinde yüksek teknolojiye sahip makineler, tam donanımlı ekipman ile sürece dahil edilmektedir. Adresinizden tüm perdelerin dikkatli şekilde sökümünü gerçekleştirerek, özel alanlarımızda kusursuz bir temizlik hizmeti sağlamaktayız.

Son dönemlerde stor perde modelleri evlerde çok fazla tercih ediyor. Özellikle görsel tasarım açısından şık bir görünüm sunan ürünler, kolay kullanım imkanı da veriyor. Ancak gerçek bir temizlik kapsamında ele alındığında süreç oldukça zor hale gelebilmektedir. Bu yüzden mutlaka profesyonel bir anlayış içerisinde stor perde temizliği elde etmek büyük öneme sahiptir.

 

beykoz perde yikama

Doğru Süreç Altında Özel Tül Perde Yıkama

Stor perde çeşitleriyle beraber özel hizmet çatısı altında tül perde yıkama desteğini de en iyi hizmet altında sizlere sunuyoruz. Özellikle tül perdelerin sararma problemi, kadınların en korktukları sorunlar arasında gelir. Sigara dumanı, ortamdaki kötü hava ve peteklerin saldığı is, tül perdelerin beyazlığını kaybettirip büyük bir oranda sararmasına neden olmaktadır.

Ancak tül perdeler hassas bir yapıda olduğundan dolayı evde yıkamak, çoğu zaman eskimesine ve kötü bir görünüm ortaya çıkmasına sebep olmaktadır. Firmamız bünyesinde özel teknolojik makinelerimiz ve yöntemlerimiz dahilinde, titiz bir çalışma yürütüyor; tül perdelerin tertemiz olmasına fırsat tanıyoruz. Üstelik satın aldığınız ilk günkü gibi parlak, temiz ve yepyeni şekilde tül perdelerinizi güvenle kullanabilirsiniz.

Zebra Perde Yıkama Hizmeti

Her türlü perde çeşitlerini özel bir çalışma altında yıkayan firmamız bünyesinde, zebra perde yıkama hizmetinizi de sunuyoruz. Her perdeyi cinsine göre sınıflandırarak numaralandırdığımız özel fabrika alanımızda, zebra perdelerin temizliğini farklı aşamalarla ele almaktayız. Bu perdelerin kalitesine uygun şekilde kullandığımız temizlik malzemeleri, aynı zamanda farklı ekipmanlar ve özel makine seçenekleriyle süreçten geçirilir.

Böylece tüm perdelerin temizliği için özel olarak üretimi gerçekleştirilmiş farklı malzemeler ve ekipmanlar, ev ve işyerlerinin çok daha temiz görünmesine olanak vermektedir. Zebra perdelerin ilk günkü gibi sağlıklı şekilde kalması ve güzel bir görünüm yakalaması için hemen bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Her Türlü Perde Temizliği İçin Profesyonel Hizmet

Perdeler marka ve modeline, boyutlarına ve malzeme yapısına bağlı olarak değişkenlik gösterir. Tüm bu etmenler dikkatli şekilde ele alınarak çalışmalar yapılır. Bu çalışmalar doğrultusunda perdelerin temizliği için özel makineler ve uzman kadro süreci en iyi şekilde yürütür. Detaylı temizlik tamamlandıktan sonra özel kurutma ve paketleme işlemi de aynı profesyonel süreçte gerçekleşir.

Daha sonra söz verdiğimiz zaman içerisinde, perdelerinizi özel paketleme ile adresinize ulaştırmaktayız. Beykoz bölgesinde nerede olursanız olun hiç fark etmez. Kısa süre içerisinde adresinize geliyor ve perdelerinizi alarak söz verdiğimiz süreç dahilinde adresinize ulaştırıyoruz. Sağlıklı ve ferah bir ortam yaratmak için doğru perde temizliği konusunda hemen bizimle irtibata geçebilirsiniz.