Profesyonel Perde Yıkama Hizmetleri
Perde temizliğinde eğitimli personelimiz tarafından ücretsiz servisimiz ile ev ya da ofisinize gelerek perdelerinizi yerinden söker, makbuz karşılığında perdeleriniz teslim alınır.
Perde yıkama ve ütüleme işlemlerinden geçtikten yırtık, sökük,veya çalışmayan aksamları giderildikten sonra teslim edilmektedir.
Maksimum 3 gün içinde perdelerinizin profesyonel anlamda temizliği yapılarak yine ücretsiz servisimiz ile ev ya da ofisinize gelinerek montajı yapılır.
Maksimum 3 gün içinde perdelerinizin profesyonel anlamda temizliği yapılarak yine ücretsiz servisimiz ile ev ya da ofisinize gelinerek montajı yapılır.

Ataşehir Perde Yıkama

Ataşehir Stor Perde Yıkama

Firmamız bünyesinde ele aldığımız Ataşehir stor perde yıkama hizmetini, planlı aşamalarla profesyonel bir süreç altında gerçekleştirmekteyiz. Bir evi tamamlayan ve her kısmıyla gerçekten bir ev olduğunu hissettiren en önemli eşyalar şüphesiz perdelerdir. Evlerin ferah ve şık görünmesi için perdelerin her zaman temiz kalması gerekir. Tabii bunu gerçekleştirmek adına profesyonel bir hizmet almak büyük öneme sahiptir.

Her süreci dikkatli bir şekilde sağladığımız hizmet kapsamında, perdeleriniz ilk günkü kadar sağlıklı ve temiz hale gelir. Mobil olarak adresinize gelmek suretiyle perdelerinizi alıyor; özel temizlik alanlarımızda konusunda tecrübe sahibi çalışanlarımızla en iyi temizlik hizmetini sağlıyoruz.

ataşehir store perde yıkama

Sağlıklı Bir Hizmet Altında Özel Perde Yıkama

Perde temizliği daima profesyonel bir çalışma içerisinde tamamlanmalı; mutlaka kullanılacak mekanda sağlıklı bir alan oluşturmalıdır. Bunu temin eden firmamız bünyesinde sizlere her türlü perde yıkama hizmetine sunmaktayız. Hizmetimiz dahilinde hiçbir atığı su kullanılmamaktadır. Tamamen temiz ve sağlıklı su garantisi üzerinden, özel programlama dahilinde çalışmaları gerçekleştirmekteyiz.

Perdeler üzerindeki istenmeyen kir ve tozları öncelikle arındırıyoruz. Daha sonra perdeler için özel olarak firmamız bünyesinde tuttuğumuz malzemelerle, detaylı bir temizlik aşaması sağlamaktayız. Bu konuda yüksek teknolojiye sahip makinelerimiz sürece dahil edilir. Yüksek bir vakum üzerinden hizmet sağlayan ürünlerimiz, perdenin tamamen temiz ve sağlıklı hale gelmesine olanak vermektedir. Bu makineler insan eliyle yapılamayacak en detaylı temizliği gerçekleştirir.

Uzman Kadromuz ve Teknik Donanımlar Özel Perde Yıkama Hizmeti

Kurulduğumuz günden bu yana profesyonel bir anlayışla hizmet verdiğimiz perde yıkama desteği konusunda, bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz. Özellikle eğitimli ve tecrübe sahibi çalışanlarımız, perdelerin modaline, özelliklerine ve türüne bağlı olarak değişik çalışmalar sağlamaktadır.

Özel teknolojik stor perde makinelerinin işleme dahil edildiği çalışmalar, uzun süre sağlıklı şekilde ve tertemiz kullanabileceğiniz perdeleri evlerinize getiriyor. Kendisine yakışanı en iyi şekilde gerçekleştiren firmamız, tam donanımlı ekip ve ekipman dahilinde perde çeşitlerinin yıkama işlemini gerçekleştiriyor. Özellikle stor perdelerinin ne kadar hassas bir yapıda olduğunu görerek, buna göre özel ekipmanlar ve teknolojik makineler kullanıyoruz.

Her Süreçte En İyi Perde Yıkama Çalışması

Perdelerin adresinizden alımından size teslim edilene kadar her süreci profesyonel bir anlayışla yürütmekteyiz. Detaylı yapılan temizlik işleminin ardından, özel makinelerimiz ile kurutma ve paketleme desteği sağlamaktayız. Böylece perdeleriniz size ulaşana kadar hava ile herhangi bir temas gerçekleştirmez. Bu da temizliğin yapıldığı an kadar sağlıklı şekilde size ulaşmasına olanak tanır.

Stor perde çeşitleri ile birlikte zebra perde yıkama hizmetini de firmamız bünyesinde güvenle elde edebilirsiniz. Perdelerin marka ve modeline, boyutlarına ve malzeme yapısına bağlı olarak değişik seçenekler ele alınarak süreç tamamlanır. Hijyenik ve sağlıklı bir ortamda temizlendikten sonra söz verdiğimiz zaman içerisinde perdelerinizi sizlere ulaştırmaktayız. Bugüne dek elde ettiğimiz güçlü referanslar ile sizlere ayrı bir güven sunmaktan da gurur duyarız.