Profesyonel Perde Yıkama Hizmetleri
Perde temizliğinde eğitimli personelimiz tarafından ücretsiz servisimiz ile ev ya da ofisinize gelerek perdelerinizi yerinden söker, makbuz karşılığında perdeleriniz teslim alınır.
Perde yıkama ve ütüleme işlemlerinden geçtikten yırtık, sökük,veya çalışmayan aksamları giderildikten sonra teslim edilmektedir.
Maksimum 3 gün içinde perdelerinizin profesyonel anlamda temizliği yapılarak yine ücretsiz servisimiz ile ev ya da ofisinize gelinerek montajı yapılır.
Maksimum 3 gün içinde perdelerinizin profesyonel anlamda temizliği yapılarak yine ücretsiz servisimiz ile ev ya da ofisinize gelinerek montajı yapılır.

Kadıköy Perde Yıkama

Kadıköy Stor Perde Yıkama

Mutlaka marka ve modeline bağlı olarak, üzerindeki mekanik sistemlerin malzemesi baz alınmak suretiyle temizlik yapılmalıdır. Aksi takdirde stor perdeler kullanılmaz hale gelir ve atılabilir. Bu da çok büyük masraf ortaya çıkarabilmektedir. Bütün bu etmenlerden uzak kalabilmek için mutlaka profesyonel bir destek almaya özen gösterilmelidir. Firmamız bünyesinde ele aldığımız kadıköy stor perde yıkama hizmeti konusunda, tüm adreslere gelerek perdelerinizi almak suretiyle; profesyonel bir hizmet sunmaktayız.

Özellikle görsel için daha etkileyici bir tasarım sunan stor perde modelleri, günümüzde hem iş yerlerinde hem de evlerde yoğun olarak değerlendirilmektedir. Mekanik kısımları sayesinde rahat bir kullanım şansı da sunuyor. Fakat temizlik konusunda bireysel olarak yapılacak perde temizliği, değişik malzeme yapısına sahip bu perdelerin zarar görmesine neden olabilmektedir.

kadıköy perde yıkama

Kaliteli Malzeme ile Öz Stor Perde Yıkama Hizmeti

Özellikle İstanbul gibi yoğun bir şehir için, gün içerisinde oldukça fazla perde yıkama talebi gelmektedir. Firmamız geniş kadrosu ve özel teknolojik makine sistemleriyle söz verdiği zaman içerisinde tüm stor perde yıkama hizmetini tamamlamaktadır. Çalışmalarımız dahilinde hiçbir atık su kullanılmaz. Tamamen hijyenik ve sağlıklı bir ortamda, temiz su kullanılarak perdeleriniz yeniden aynı yepyeni görünüme kavuşur.

Özellikle hassas bir yapıya sahip olduklarından dolayı stor ve zebra perdeler için, özel bir çalışma yürütüyoruz. Yüksek vakum gücüne sahip olan makinelerimiz, yıkama ile beraber kurutma işlemlerini aynı kalitede gerçekleştirmektedir. Böylece perdeleriniz üzerindeki kir, toz veya leke gibi istenmeyen etmenler tamamen ortadan kaldırılır.

Zebra Perdeler İçin Özel Yıkama Desteği

Ev ve işyerlerinde şık bir görünüm ortaya koyan zebra perdeler için, profesyonel yıkama temizliğini sizlere sunmaktayız. Mobil araçlarımızla adresinize gelerek perdelerinizi aldıktan sonra, özel fabrika alanımızda titiz bir çalışma yürütüyoruz. Bu çalışma doğrultusunda temiz su, yüksek teknolojiye sahip makineler ve uzman kadromuz sürece dahil edilmektedir.

Kaliteli temizlik malzemelerimiz özel makinelerimiz ile buluşmaktadır. Bu buluşmayı yönetenler ise perde yıkama konusunda uzman olan profesyonel kadromuzdur. Böylece her türlü marka ve modeldeki değişik malzeme yapısına sahip olan ürünler adına, zebra perde yıkama hizmetini güven içerisinde sağlamaktayız.

Uygun Fiyatlarla En İyi Perde Yıkama Hizmeti

Stor ve zebra perde seçeneklerinin yanı sıra, farklı kumaşa sahip ve tül perdeler için de özel temizlik desteği sunmaktan gurur duyarız. Herhangi bir zarar ve yıpranma olmadan, ilk aldığınız günkü kadar yeni ve temiz şekilde perdeleri kullanabilirsiniz. Üstelik aşamalı olarak plan ve program dahilinde ele aldığımız perde yıkama temizliği konusunda, sizlere çok uygun fiyatlar sunuyoruz.

Böylece profesyonel hizmet altında elde edeceğiniz perde yıkama desteği konusunda, bunu periyodik olarak sağlayabilirsiniz. İstanbul’un en yoğun ve işlek alanlarından biri olarak Kadıköy bölgesindeki tüm adresler için, perde yıkama hizmetini söz verdiğimiz zaman içerisinde tamamlamaktayız. Bu konuda hemen bizimle iletişim kurmanız yeterlidir.